COVID-19 GÜNCELLEMESİ

YOLCULUĞUMUZ DEVAM EDİYOR

Siz değerli misafirlerimizin güvenli ve sağlıklı bir ortamda keyifli bir tatil geçirmesi bizim için en öncelikli temel ilkedir. COVID-19 önlemleri kapsamında tüm otelimizin sağlık ve güvenlik işleyiş standartlarını pandemiye uygun hale getirerek Sağlık Bakanlığı, Valilik, Kaymakamlık ve Dünya Sağlık Örgütü’nce alınması gereken tüm tedbirler alınmıştır.


Otelimizdeki temizlik ürünleri, uluslararası standartlara sahip Diversey firmasından sağlanmaktadır. Temizlik ürünlerinin uygulanması konusunda ekibimiz tüm eğitimlerden geçmiş ve derinlemesine temizlik, dezenfeksiyon, koruyucu ekipman kullanımı ve hijyen konularında bilgiye sahiplerdir.


Oluşturulan bu yeni düzende misafirlerimizi ve çalışma arkadaşlarımızı, yaptığımız herşeyin merkezine yerleştirmeye devam ediyoruz. Bu yeni normalleşme döneminde çok daha farklı hissedebiliriz. Ancak değişmeden kalan Lethe ruhu, sizlere olabilecek en güvenli tatili sunmak için burada olacak. Mimari tasarımımızdaki alanların cömertliği, düşük oda sayısı, benzersiz hizmet anlayışı ve zamanı yavaşlatma çabaları bizi bu konuda örnek otel yapmaktadır. Misafirlerimiz bu yaz bizimle yeniden buluştuklarında huzur dolu ambiyansımızı, pandemi önlemleri alınmış ancak ruhu değişmemiş şekilde bulacaklar.


Saygılarımızla,
Lethe Exclusive Hotel