ULAŞIM

TELEFON

+90 216 721 71 88

FAKS

+90 216 721 71 87

ADRES

Merkez Mh. Yakuplu Cd.
No:250 Ağva, Şile
ISTANBUL / TURKEY

E-POSTA

letheotel@gmail.com

Özel Araçlaİstanbul'a 97 kilometre uzaklıkta olan bu şirin beldeye ulaşmak için öncelikle Şile'ye gitmek gerekiyor. Şile'ye kadar yol otoban kalitesinde. Şile'ye ulaştıktan sonra; iki seçenekle Ağva'ya gidilebiliyor: Birincisi, sahil yolu; Şile Çayırbaşı'ndan iki yol ayrılıyor. Sahil yolu, Kabakoz, Akçakese yolunun devamında Şuayipli ile karşılaşıyorsunuz. İsaköy dönüşüne gelinince Ağva tabelaları yardımcı oluyor.

Şile'den Ağva'ya ikinci yol güzergahı ise; Çayırbaşı'ndan, Teke Köyü'ne giden yolu takip edip Teke, Gökmaslı ve İsaköy istikametinin devamında Ağva'ya ulaşmak. Gebze tarafından ulaşım için; Mollafenari istikametine doğru gidip Tem yolunu takip ederek, soldan Teke yoluna sapmak, Teke'ye gelince de sağdan İsaköy yoluna girmek gerekiyor.

İzmit tarafından ulaşım için; Kandıra otobanı ile ilk önce Kandıra, Akçaova ve sonra Ağva'ya ulaşılabiliyor. Karadeniz Bölgesi'nden ulaşım için ise; Akçakoca yolunu takip etmek gerekiyor.Özel Ulaşımİstanbul - Ağva veya havaalanı transferleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Otobüsleİstanbul - Üsküdar’dan saat başı kalkan Şile - Ağva otobüsleri ile Ağva'ya ulaşabilirsiniz. Üsküdar yazıhanesinden detaylı bilgi almak için telefon numaraları:

0 216 334 11 24 - 0216 391 13 47Kaynaklar: Agvarehberi.com, Neredekal.com