LETHE HAKKINDA

Nehir kenarında, yemyeşil bahçesiyle doğanın içine konumlanmış doğal bir butik otel.

Her şey dahil otellerin karmaşasına inat, limon ve hurma ağaçlarının henüz dalında meyvelerine bakarak kahvaltınızı yapıp, nehire nazır söğüt ağacının altında hamak tembelliği yapabileceğiniz bir doğal harika.


ağva otelleri, ağva, boutique hotel, butik hotel, ağva butik hotel, ağva butik otel, şile otel

Thumb_wide_aa05927dba5e6e94b301527d1fd6cb11
LETHE

Lethe ifadesine ve motiflerine birçok önemli edebi eserde rastlanır. Her ne kadar farklı eserlerde hem birbirinden hem de mitolojideki tasvirinden farklı bir biçimde yer alsa da temel özelliği olan unutkanlık vermesidir. Dante'nin İlahi Komedya adlı eserinde yer alır. Dante Araf'ta bulunan bir nehire adını vermiştir. Suyunu içenlere geçmişlerini unutturan ve onları yenileyen bir nehirdir.

DOĞAL YAŞAM

Heykeller, sanat objeleri ve klasik tarz dekorasyonla bezenmiş Lethe’nin özgün tasarımıyla dikkat çeken odalarında jakuzi ve şömine keyfi yapabilir, otele ait bisikletler ile Ağva Sahili’ne ve etraftaki köylere ve ormanlara ulaşabilirsiniz. Erişilmemiş doğa, şehrin karmaşasını unutturacak güzellikte sizi bekliyor.

Thumb_wide_2710cf310c11f9ea0bfe08b5097948f9
Thumb_wide_6e86e7ca2ae0d6451d471c1fda281e27
KALİTELİ ZAMAN GEÇİRİN

Karadeniz'e has iklimi, odun kömürü kokusu ve eşsiz bir doğal doku. Rüya gibi bir nehir olan Göksu'nun kenarında, ruhunuzu arındırmak ve doğanın ruhuna yeniden kavuşmak isterseniz, sizleri boutique hotel olan Lethe Exclusive Hotel'e bekliyoruz..

DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYINIZ